MX World jest między innymi Platformo reklamową RevenueShare, która działa na zasadzie podziału przychodów z reklam ze swoimi reklamodawcami, a reklamodawcą jesteśmy my użytkownicy, którzy umieszczamy własne reklamy na platformie.

Wcześniejsza nazwa Platformy reklamowej to MXRevShare która powstała w 2015 r.  Zmieniła nazwę dopiero w pierwszą rocznicę programu 1.10.2016 r. na obecną, gdy musiała się przystosować do otaczającego rynku oraz potrzeb i wymogów. Poszerzyła swoją działalność o wiele większe możliwości. Jeśli ktoś już był wcześniej w programie, to wie i widzi, jak obecnie program MX World ewoluował i nadal ewoluuje.

Właścicielem od samego początku jest: „James lee Valentine’s” działający już w internecie od 2011 r. Stworzył 9 programów zarobkowych, które do tej pory są wypłacalne. Autor 60 książek o rozwoju osobistym motywacji oraz osobistych doświadczeniach w marketingu. Firmę właściciel zarejestrował:

MX.World Ltd.
Biuro H Dubaju
1602
Sheikh Zayed Road
Dubaj 1000
Zjednoczone Emiraty Arabskie

Administratorem

MXW jest: Janus Nowa” Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Co daje nam MXWorld: Usługi reklamowe, Bonusy za aktywność, Program Partnerski oraz wiele, wiele więcej Sam zobacz. Usługi firmy to między innymi: Millionaire Ads, Paid To Click Ads, Login Ads, Banner Ads, Time Fixed Banner Ads, Video Logout Ads, Text Ads, Time Fixed Text Ads. Po rejestracji w programie sam zobaczysz o co chodzi. 

Co robimy w MXW, na platformie reklamowej
• oglądanie Reklam, Cash Links
• kupowanie usług reklamowych na wyświetlanie własnych reklam
• reklamujemy, własną działalność
• obecnie firma oferuje wiele więcej, polecam się przyjrzeć.
W MX World mamy możliwość wykupienia paczek reklamowych w trzech walutach jak: USD, EUR, BTC.

Bonusy to: Dzienne naliczenie z Adpacka z podziału realnym dziennym zyskiem Firmy.

Miło mi będzie, jak Dołączysz do mojego zespołu i będziemy razem budować Biznes dzięki reklamie na Platformie MXW, Nie zwlekaj i dołącz już dziś. Rejestracja jest darmowa i nic cię nie kosztuje.

 
MX.WORLD MX.WORLD  

 

MX.WORLD MX.WORLD

 

Zobacz również inne moje projekty i programy, w których uczestniczę.

Future Net i Furure Ad PROmBank, eBroker, M2M

Dowiedz się więcej, jak i gdzie zrobić własną stronę internetową.

Od czego zacząć tworzenie własnej strony

 

 

Wróć do strony startowej»


Tomikowin eBroker - Konta, kredyty oraz oszczędności i ubezpieczewnia 

Tomikowin Oferty kredytowe - Oferty bankowe i pozabankowe