Poznaj rozwiązania od praktyków w okresie obecnej pandemii...

MasterClass "Pandemia Możliwości"

Program wsparcia i wiedza od najlepszych mentorów!

Zdobądź wiedzę i doświadczenie od Praktyków Budowania Biznesu OnLine!

Spotkanie online za zamkniętymi drzwiami.

Jeśli jesteś ambitną osobą i szukasz NOWYCH rozwiązań odpornych na obecną sytuację rynkową w branży, która teraz rośnie, aby ruszyć do przodu lub zacząć od nowa to...

...poznaj „System Zarabiania z wykorzystaniem Internetu”! 

Zdobądź alternatywę, na której zaczniesz zarabiać kilka lub kilkanaście tysięcy złotych już od pierwszego miesiąca startując bez inwestycji, kontaktów czy doświadczenia.

A do tego otrzymaj MasterClass NA SZYBKI START z najlepszymi ekspertami o wartości ponad 10.000zł!

 

Zapisz się na listę oczekujących!


Co otrzymasz?

 • wiedzę w pigułce od najlepszych praktyków biznesu online w branży beauty
 • konkretne strategie na Szybki Start w przestrzeni online.
 • dowiesz się co zrobić, by Facebook, Instagram, Tik Tok i inne media społecznościowe przynosiły Ci pieniądze
 • nauczysz się zarządzać swoimi mediami społecznościowymi oraz swoimi treściami na nich
 • zyskasz narzędzia do zwiększania swoich dochodów
 • indywidualne wsparcie i prowadzenie przez cały program i pomoc po jego zakończeniu
 • odkryjesz to o czym zapomina większość ludzi działających w sieci. To spowoduje, że ludzie będą lgnąć do Ciebie i tego co oferujesz!
 • poznasz 3 możliwości, dzięki którym wdrażając je w praktykę zaczniesz zarabiać od 5.000 do 12.000zł i więcej nawet w pierwszych miesiącach działania w internecie!

Już TERAZ dołącz do grupy na Facebooku: 


DOŁĄCZ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!
 • TOP trenerki 
 • Wiedza od najlepszych praktyków w ciągu całego programu!
 • Wspierające środowisko
 • Możliwości finansowe

CZYM JEST MasterClass?

To miesięczna grupa mentoringowa, która pomoże w Szybkim Starcie Twoich działań w internecie w obecnych warunkach gospodarczych!

Zdobądź najważniejszą wiedzę, która pomoże Ci wystartować i zacząć zarabiać w obecnej Pandemii od zaraz!

Aktualnie wielu ludzi straciło pracę. Dzięki wsparciu i prowadzeniu krok po kroku jesteś w stanie odbudować swoją sytuację finansową i zacząć zarabiać już od pierwszego dnia! Wspólnie z Ekspertami tworzymy MasterClass - miesięczny program mentoringowy, by dać Ci najlepsze wsparcie już na starcie!

DLACZEGO WARTO?

Pewnie zastanawiasz się czy to jest dla Ciebie. Uczestnictwo w programie to inwestycja w Twoją przyszłość finansową. A w BONUSIE otrzymujesz mnóstwo wiedzy od ekspertów i ich pomoc w jej zastosowaniu. 

Zastanów się ile osób w Twoim otoczeniu próbuje zbudować Biznes Online, a ilu robi to dobrze i ma efekty? Wiele szkoleń, kursów, które tylko oprócz wiedzy nie dają Ci realnych korzyści finansowych. Bardzo często można zobaczyć różne projekty, które bez wsparcia mentora zazwyczaj nie osiągają sukcesu. A na koniec dnia Ty tracisz czas i pieniądze...

Istnieje bardzo cienka granica, która dzieli Cię od bardzo dobrych rezultatów w internecie.

Dlatego właśnie ten MasterClass

Kto będzie z Nami podczas MasterClass?

Beata Bonisławska - Praca w branży Beauty to jej pasja i powołanie. Od 8 lat z powodzeniem prowadzi własny salon kosmetyczny, a od niedawna także studio szkoleniowe. W trakcie pracy stawia na indywidualne podejście a przede wszystkim bezpieczeństwo zabiegu. Stabilność marki to dla niej przede wszystkim budowanie relacji z klientami. 

Marcelina Rawka - właścicielka salonu Marcela Studio Nails & Lashes. Na codzień prowadzi szkolenia stylizacji paznokci w formie stacjonarnej oraz online. Doświadczenie, które zdobywała przez pare lat intensywnej pracy, pozwoliło jej pozyskać wiedzę biznesową, którą dzieli się podczas prowadzenia warsztatów z rozwoju w branży beauty. Projekt ten powstał początkiem 2019r. i nosi nazwę „New Business Training.” W ciągu niespełna 6 miesięcy swoją wiedzę biznesową w ramach autorskich warsztatów przekazywała nie tylko w Polsce, ale i w Anglii, Holandii, Norwegii.


„Jeżeli zmiany to tylko na lepsze.” to słowa, które pozwalają jej tych zmian w swoim biznesie dokonywać, a uważa, że szybki rozwój, związany jest również właśnie z nimi. 

Bogumiła Mucha - Od wielu lat związana z branżą e-Commerce i sprzedażą. Charyzmatyczna Liderka. Ekspert w dziedzinie rozwoju, psychologii i budowania Social Media. Zaraża innych pasją do ludzi i samorealizacji. Kobieta silna, ambitna i niezależna. Swoją przedsiębiorczość rozwijała już od najmłodszych lat. Inspiruje do zadbania o swoje finanse tworząc dochody pasywne z wykorzystaniem narzędzi internetowych. Od 7 lat buduje zespoły ucząc i trenując innych umiejętności komunikacji oraz sprzedaży. Uczy się od najlepszych trenerów biznesu w Polsce i za granicą, m.in. Andy Harrington, Blair Singer, Eric Worre, Kamila Rowińska, Piotr Mosio.

Już TERAZ dołącz do grupy na Facebooku: 


DOŁĄCZ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!
 • TOP trenerki 
 • Wiedza od najlepszych praktyków w ciągu całego programu!
 • Wspierające środowisko
 • Możliwości finansowe